"Łączy nas sport, nie narkotyki"

„Łączy nas sport, nie narkotyki” - to hasło cyklu imprez, których inicjatorami i współorganizatorami są: Fundacja „Sport Active” i Runda Zero Promotion, z którymi nasz Klub nawiązał współpracę. Wszystkie eventy dotyczą tematyki Universal Fighting Rules.
Celem akcji jest propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Poprzez imprezy chcemy zachęcić młodych ludzi do aktywnego spędzania czasu, szukania sportowych pasji i rozwijania talentów.
Pod hasłem „Łączy nas sport, nie narkotyki” odbyły się już pierwsze zawody zorganizowane przez zdobywcę Pucharu Świata Adriana Kowalkowskiego i mistrza świata Łukasza Makarewicza. Był to turniej Warmia Open 2012 rozegrany w Działdowie 14 kwietnia 2012 roku. W imprezie wzięło udział ok. 230 fighterów reprezentujących kluby z całej Polski.
Patronat nad akcją objęli: Łukasz Makarewicz, mistrz świata UFR oraz Piotr Bąkowski, wicemistrz świata federacji WAKO.

Pod hasłem akcji 23 lutego 2013r. zostało zorganizowane przez nasz Klub seminarium szkoleniowe UFR w Pabianicach prowadzone przez Piotra Bąkowskiego i Łukasza Makarewicza. Trzy kilku-godzinne treningi objęły metody szkolenia w zakresie tak zwanych formuł walki "ciągłej" i "przerywanej" dorosłych i dzieci. W seminarium wzięło udział ponad 40 uczestników z ŁKS Kickboxing, piotrkowskiego Klubu Marky Mark oraz naszego Klubu. W ramach zajęć odbył się także egzamin na stopnie uczniowskie UFR. (GALERIA ZDJĘĆ)